USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Shanti Oaxaca Oaxaca Casa Shanti Oaxaca Oaxaca Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Shanti Oaxaca

Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

15

Casa Shanti Oaxaca

 Wi-Fi

WiFi

 Eten op locatie

Restaurant

 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Casa Shanti Oaxaca hotel met 7 kamers ligt binnen 11 minuten loopafstand van de Benito Juárez-markt en biedt Wi-Fi in de hele accommodatie en parkeerplaatsen. Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder de Plaza de la Constitución, liggen in de buurt van dit hotel.

Dit comfortabele hotel in Oaxaca is in de Oaxaca Historisch Centrum wijk gelegen, binnen 900 meter verwijderd van de bezienswaardigheden zoals de Kathedraal van Oaxaca. De Kerk van Santo Domingo de Guzmán bevindt zich op een korte afstand van Casa Shanti Oaxaca. De Mercado de Artesanías bevindt zich binnen 16 minuten wandelen ervandaan. De bushalte Parada San Felipe is binnen 750 meter verwijderd van de accommodatie in Oaxaca geplaatst.

De kamers zijn uitgerust met privébadkamers, samen met een apart toilet en een douche.

Het ontbijt wordt geserveerd in het restaurant. Mini TAJ Comida Hindu is een Indiaas restaurant op locatie, dat Indiase gerechten serveert.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Gimnasio Universitario UABJO
    1148 km
  • Benito Juarez
    3899 km
  • Paseo V
    1715 km
  • Universidad Regional del Sureste
    1437 km
  • MM Cinemas
    1990 km
  • Calle Alcala
    1046 km
  • Universidad Regional del Sureste A. C
    1469 km
  • Cinepolis
    1493 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Oaxaca International
    8 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Beveiliging
  • Brandblussers

Horeca

  • Restaurant

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Ontspannings-/ TV-kamer

Diensten

  • Stomerij

Kamervoorzieningen

  • Tuinmeubelen
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 21:00
Uitchecken: tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Casa Shanti Oaxaca hotel?

    Oaxaca International luchthaven en Casa Shanti Oaxaca hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • 🚗

    Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Shanti Oaxaca hotel?

    Casa Shanti Oaxaca hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in dit hotel in Oaxaca?

    Klanten van dit hotel in Oaxaca moeten om 12:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Oaxaca?

    De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Oaxaca is $51. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in Casa Shanti Oaxaca hotel?

    Casa Shanti Oaxaca hotel biedt Kamer met Twee Aparte Bedden en Familie Kamer om eruit te kiezen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-02
2026-08-03

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Shanti Oaxaca, Mexico

Santos Degollado 512, Oaxaca De Juarez, Oax. Mexico, Oaxaca, Mexico

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hotels-oaxaca.com

All rights reserved